Opinie o produktach

Barbara Sroka - hodowla kotów rasy Maine Coon Nefeli*PL www.nefeli.pl

Nawet nie wiem jak sobie radziłam przed zakupem Biodoru:) Mam 14 kotów, w tym 5 kocurów między którymi bywa różnie.. z resztą kotki w czasie rujki też potrafią znaczyć teren. Myję kuwety Biodorem i spryskuje świeży żwirek, przez co dłużej utrzymuje swoją świeżość. Naprawdę jestem pod dużym wrażeniem jak ten środek działa. Bardzo dziękuję:)

Barbara Sroka
hodowla kotów rasy Maine Coon Nefeli*PL
www.nefeli.pl/
 

Joanna Wieczorek - hodowla kotów brytyjskich Lider*pl www.brytyjskilider.com

Mam hodowle kotów brytyjskich i posiadam kocura reproduktora który znaczy teren. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic nie działało tak jak Biodor Animal. Praparat tem jest doskonały, wcześniej czułam w całym domu zapach mojego kocura, a gdy kupiłam Biodor Animal mój dom pachnie świeżością. Biodor Animal nie maskuje zapachów tylko je zjada jest suuuuuper.

Joanna Wieczorek
hodowla kotów brytyjskich Lider*pl
www.brytyjskilider.com
 

Małgorzata Białogłowy - hodowla chartów whippets & greyhounds www.whiteheads.pl

BIODOR ANIMAL jest naprawdę rewelacyjny - ostatnio mieliśmy szczeniaczki - to była zima i z powodu niskich temperatur nie mogły wychodzić na dwór, a w większości domu mamy wykładzinę dywanową ... - dzisiaj dzięki BIODOR ANIMAL nie ma śladu zapachu moczu w domu ....

Doskonale też sprawdza się spryskiwany w kocich kuwetach oraz w ulubionych miejscach znaczeń naszego kocurka.

Małgorzata Białogłowy
hodowla chartów whippets & greyhounds
www.whiteheads.pl
 

Barbara Sobkiewicz - SIELSKI KOT*PL

Od pół roku używam produktu BIODOR ANIMAL. Wykorzystuję go na dwa sposoby. Zwilżam nim piasek w kocich kuwetach. Preparat ma bardzo delikatny, niedrażniący zapach i w połączeniu z piaskiem opartym na drewnianym granulacie neutralizuje całkowicie zapachy. Drugie zastosowanie preparatu to klatkach z myszkami. Myszki wymagają częstego sprzątania klatki – 2 razy w tygodniu ponieważ ściółka w ich klatce szybko zaczyna wydzielać nieprzyjemny zapach. Spryskanie ściółki przy jej wymianie eliminuje skutecznie przykry i intensywny zapach, który w normalnych warunkach pojawia się nawet po 1 dniu od zmiany ściółki. Po półrocznym okresie mogę stwierdzić, że preparat jest bardzo dobrze tolerowany przez ludzi, koty i myszy i efektywnie redukuje nieprzyjemne zapachy.

Barbara Sobkiewicz
SIELSKI KOT*PL
 

Aneta Okupnik - hodowla gekona lamparciego i żółwia stepowego

Pragnę wyrazić swoją opinię o płynie BIODOR® TERRA. Od kilku lat zajmuję się hodowlą gekona lamparciego oraz żółwia stepowego. Sprawą oczywistą jest, że każde terrarium wymaga regularnego sprzątania, ponieważ brud może stać się przyczyną chorób, a nawet śmierci naszych podopiecznych. Zwykle sprzątając terraria zmuszona byłam do wymiany całego podłoża, ponieważ nie potrafiłam usunąć z niego przykrego zapachu i zanieczyszczeń. Stosując BIODOR® TERRA nie jest to już konieczne tak często, jak przedtem i z łatwością pozbywam się wszelkich zanieczyszczeń z każdego zakamarka terrium.

Aneta Okupnik
hodowla gekona lamparciego i żółwia stepowego
 

Paweł Paprzycki - hodowca gekonów lamparcich

W moich terrariach preparat BIODOR® TERRA spisał się bardzo dobrze, nie czuć już przykrych zapachów, po użyciu preparatu zwierzęta są całe i zdrowe.

Paweł Paprzycki
hodowca gekonów lamparcich
www.terrarium.com.pl
 

Piotr Krawczyk - hodowla ORLOFFA DE KAABA*PL

Chciałbym wyrazić opinię na temat nowego preparatu BIODOR® do likwidacji przykrego zapachu.

Preparat ten jest bardzo wygodny w użyciu, bardzo wydajny i co najważniejsze skuteczny.

Jestem hodowcą kotów rasy Święty Kot Birmański, posiadam w hodowli dwa kocury reproduktory i niestety jak to przy kocurach bywa, byłem zmuszony szukać środków niwelujących ich zapach.

Najlepszym, najskuteczniejszym i wydajnym ze względu na postać koncentratu okazał się właśnie BIODOR®, bijąc inne środki w proszkach, płynach itp.

Piotr Krawczyk
hodowla ORLOFFA DE KAABA*PL
www.birma-orloffa.pl
 

lek. Robert Gruszka, specjalista chorób psów i kotów - weterynarz

Biodor© Animal znakomicie sprawdzał się w naszej Przychodni.

Używając go codziennie doceniliśmy doskonałe właściwości myjące oraz dezynfekcyjne.

Produkt nie pozostawiał żadnych smug na kafelkach i świetnie dawał sobie radę z nawet największymi zanieczyszczeniami, pozostałościami krwi, moczem oraz kałem. Płyn jest ekonomiczny, jedna miarka wystarczała na wymycie całej podłogi w Przychodni.

Pozostawia przyjemny zapach, który długo utrzymywał się w otoczeniu. A przy tym nie wymaga dwukrotnego zmywania powierzchni.

Produkt docenili również nasi klienci, którzy używali ich w swoich domach do codziennego sprzątania po zwierzętach. Na uwagę zasługuje fakt, iż produkt doskonale poradził sobie z usunięciem pozostałości i zapachu moczu kota z kanapy jednego z właścicieli.

Polecamy ten produkt wszystkim, ponieważ jest: ekonomiczny, wydajny, całkowicie spełnia swoje zadanie przy największych zabrudzeniach, a także pozostawia po sobie świeży zapach.

 

lek. Robert Gruszka
specjalista chorób psów i kotów
Przychodnia Weterynaryjna
ul. Partynicka 34b/2u Wrocław
 

Milan Matłosz PL* Słoneczny Pył

Zakupu produktu dokonałem z dozą niepewności, mamy z żoną kryjącego kocura, który znaczy teren i próbowaliśmy już wcześniej kilka preparatów. Biodor Animal sprawdził sie w 100%. I co najważniejsze, poza skutecznym usuwaniem zapachów po naszym kocie - jest wydajny = ekonomiczny, więc z czystym sumieniem, mogę go wszystkim mającym podobny problem, polecić.

 

Dystrybucja w Polsce: M-Point
ADRES DO KORESPONDENCJI:
ul. Jastrzębia 13 lok. 69
53 - 148 WROCŁAW
fax: 71 / 361 79 46 :: kom. 502 149 202
e-mail: info@biodor-animal.pl

Producent:

RAN Schumacher

Ran Schumacher GmbH
Mühlhovener Straße 29
D-52353 Düren-Hoven