Informacje
BIODOR®

Koncentraty niemieckiej firmy Ran Schumacher – BIODOR® ANIMAL, BIODOR® TERRA oraz BIODOR® ANIMAL VET to naukowy przełom w dziedzinie środków czystości przeznaczonych dla posiadaczy i hodowców zwierząt.

Utrzymanie w należytej czystości pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta często sprawia problemy. Usunięcie niepożądanych zapachów i brudu z wykładzin, podłóg, tkanin i innych powierzchni domowymi sposobami lub przy pomocy neutralizatorów jest praktycznie niewykonalne, poza chwilowym maskowaniem. Koncentraty: BIODOR® ANIMAL, BIODOR® TERRA oraz BIODOR® ANIMAL VET są rezultatem połączenia nauki i osiągnięć biotechnologii w walce z brudem i przykrymi zapachami. Teraz posiadanie zwierząt może stać się czystą przyjemnością.

Użycie enzymów bakteryjnych to rozwiązanie nie tylko bezpieczne i pewne ale także przyjazne ludziom, zwierzętom i środowisku naturalnemu.

Produkty BIODOR® posiadają certyfikaty zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.

 

Jak to działa?

Zobacz jak co powoduje, że BIODOR® jest tak skutecznym środkiem.

więcej »Jak działa BIODOR®?

Dlaczego BIODOR®?

Zobacz, co odróżnia preparaty BIODOR® od innych środków czyszczących.

więcej »Zasada działania BIODOR®.

W trosce o środowisko.

Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych przez Instytut Fresenius w Taunusstein, produkty BIODOR® nie są toksyczne, nie wywołują alergii, nie zawierają patogennych bakterii, są łatwo biodegradowalne, mogą być odprowadzane do oczyszczalni ścieków.

więcej »BIODOR® W trosce o środowisko naturalne.

Dystrybucja w Polsce: M-Point
ADRES DO KORESPONDENCJI:
ul. Jastrzębia 13 lok. 69
53 - 148 WROCŁAW
fax: 71 / 361 79 46 :: kom. 502 149 202
e-mail: info@biodor-animal.pl

Producent:

RAN Schumacher

Ran Schumacher GmbH
Mühlhovener Straße 29
D-52353 Düren-Hoven